Teşekkür

Sevgili Misafirlerimiz,   Sizlere 2004 yılından itibaren büyük bir tutku ve heyecanla hizmet vermeye başladığımız kliniğimizde estetik diş hekimliği, implantoloji, ve tüm modern diş hekimliği alanlarında hizmet sunmaktayız. Sizlere en ileri tedavi yöntem ve teknolojilerini sunabilmek için sürekli olarak seminer ve kongrelerde yenilikleri takip ederek en güvenli şekilde klinik uygulamalarımızı her zaman güncel tutmaktayız. Kendimi çok şanslı hissetmeme neden olan, her zaman beraber çalışmaktan gurur duyduğum ekibimiz, sizlere tüm bilgi birimlerini sunarken bütün tedavileri kendi aile fertlerine yapıyormuş gibi bir yaklaşımla yapmaktadırlar.
Tüm bu çalışmalar pek tabii ki ancak alanında çok tecrübeli, dinamik ve yenilikleri takip edebilen uzmanlardan oluşan bir ekiple mümkün olabilmektedir.
Sizler de, İşviçre merkezli bağımsız bir klinik değerlendirme kuruluşunun web sayfasında  hakkımızda 5000'in üzerinde tavsiye yazısı yazdınız. Bu sayede beni ve ekibimi tüm Avrupa'daki diş kliniğimizi arasında en çok tavsiye alan diş kliniği konumunda getirerek bizleri hem gururlandırdınız hemde çok mutlu ettiniz.
Mesleğini severek yapan ve sizleri mutlu etmek için hazır bulunan bir ekibin parçası olarak sizlere Hoşgeldiniz diyor ve bu vesile ile kliniğimize ve bizlere güvenerek tedavileriniz için bizi tercih eden siz değerli misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyorum.
Saygılarımla,

Dt.MSc. Pertev KÖKDEMİR
Tıklayarak yorumlar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

Bize diş röntgeni veya fotoğraf gönderebilirsiniz. Bize gönderdiğiniz röntgen ve fotoğraflarınız ile size ön tedavi ve maliyet planı çıkarıp 24 saat içinde gönderiyoruz.
Sonrasında çağrı merkezimiz size yardımcı olacak. doktorunuza sorun

WhatsApp Hattı

Çağrı merkezindeki iletişim temsilcilerimize WhatsApp ile ulaşabilirsiniz.

 Tıklayarak Mesaj Atabilirsiniz.

Ücret Bilgisi Öğren

Ödeme şekilleriyle ilgili tüm sorularınız için Çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

+90 (543) 872 60 74
KLİNİK ADRESİ

Küçükbakkalköy Mahallesi, Fırın Caddesi No:29 ATAŞEHİR/İSTANBUL

TELEFON NUMARASI

+90 543 872 60 74

E-MAİL

info@swissmeddental.com

Bize Ulaşın