All On Four ile gülüşünüzü geri kazanın - Swissmed Dental
19380
post-template-default,single,single-post,postid-19380,single-format-standard,wp-custom-logo,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

All On Four ile gülüşünüzü geri kazanın

All On Four ile gülüşünüzü geri kazanın

Eksik dişlerinizi tamamlamanız ve gülüşünüzü geri kazanmanızı çene kemiğinize yerleştirilen sadece 4 implant ile mümkün kılan All On Four implant uygulamaları birçok hastanın tercihi haline geldi. Ayrıca, diş implantları eksik veya işlevsiz dişlerin yerine doğal dişlere ideal bir alternatiftir.

Diş implantları tek bir dişin yerini alabilir veya  diş hekiminiz tüm dişlerinizi yenilemek için dört – sekiz implant kullanabilir. Titanyumdan yapılan implantların çene kemiğinizle kaynama ve vücudunuzun doğal parçasıymış gibi hareket etme konusunda olağanüstü yetenekleri vardır. Aynı zamanda implant tedavileri doğru ağız bakımı uygulandığında ve ağız hijyenine dikkat edildiğinde uzun ömürlüdür.

Eksik dişleriniz implant tedavileri ile tamamlandığında doğal dişlerinize en yakın hatta aynı düzeyde estetik bir gülümsemeye sahip olursunuz. Bu özgüveninizin artmasına ve gülerken elinizle ağızınızı kapatmamanızı sağlayacaktır.

Vakit kaybetmeden tedavi olduğunuzda kemik kaybınızı da önlemiş olursunuz çünkü diş implantları çene kemiğini uyarmaya yardımcı olur. Bu uyarı çene kemiğini makul seviyede tuttuğundan, çene kemiğinin erimesinden yüz yapısı ve estetiği etkilenmez.

Hayatı dolu dolu yaşamak önceliğiniz olmalı, bu nedenle diş kaybının hayatınızı etkilemesine izin vermek bir seçenek olmamalıdır.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.