+ 90 543 872 60 74

info@swissmeddental.com

Küçükbakkalköy Mahallesi, Fırın Cd. No:29, 34750

Ataşehir/İstanbul

Pazartesi- Cuma 09:00 - 18:00

Cumartesi 09:00 - 16:30

+ 90 543 872 60 74

info@swissmeddental.com

Küçükbakkalköy Mahallesi, Fırın Cd. No:29, 34750

Ataşehir/İstanbul

Pazartesi- Cuma 09:00 - 18:00

Cumartesi 09:00 - 16:30

Geçmişte, eksik dişlere sahip olmak, her zaman çok konforlu olmayan çıkarılabilir bir protez takmak anlamına geliyordu. Çoğu zaman, takma dişinizi gün boyunca yerinde tutmak için yapışkan macunlara veya yapışkan şeritlere güvenmeniz gerekiyordu. Rahat kullanıma uygun bir takma dişe sahip olacak kadar şanslıysanız, bu sefer de vuruklar ve oral enfeksiyonlar konusunda problem yaşamanız ihtimaliniz söz konusu olabilir. Ancak günümüzde All-on-4 (4 implantlı sistem) implantlar sayesinde hastalarımız artık kalıcı, stabil bir çözümün keyfini çıkarabilir.

Bu tedavi alternatifi, tamamen porselen dişlerin tek çeneye yerleştirilen sadece 4 implant üzerine özel sistemlerle vidalanmasıyla kendi doğal dişleriniz gibi kullanabileceğiniz dişler sağlar.All-on-4 porselen, gülümsemenizin doğal hatlarını takip ederek aynı zamanda estetik bir gülüş sağlar.

Sonuç olarak, aşağıdaki gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz:

-Konuşurken daha fazla özgüven,

-En sevdiğiniz yiyeceklerin tümünün tadını çıkarma şansı,

-Doğal dişlere daha çok benzeyen dişler,

-Daha güçlü, daha sağlıklı kemik,

mplant Destekli Protezler Nasıl Kullanılır?

All-on-4 porselenlere sahip olduğunuzda, tipik bir implant hastası olmasanız bile, implantların uzun süreli stabilitesinin keyfini çıkarırsınız. İmplantlar çok güçlü olduklarından, kemiği desteklemek için stratejik olarak çenenize açılı olarak yerleştirilirler.

All-on-4 ile eksik dişlerinizi tamamlamak, dişlerinizi bir daha asla çıkarmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Çünkü kalıcı olarak yerine sabitlenmiştir. 

İmplant destekli All-on-4 porselenlerin sizin için uygun olup olmadığını diş hekiminizden randevu alarak öğrenebilirsiniz.