+ 90 543 872 60 74

info@swissmeddental.com

Küçükbakkalköy Mahallesi, Fırın Cd. No:29, 34750

Ataşehir/İstanbul

Pazartesi- Cuma 09:00 - 18:00

Cumartesi 09:00 - 16:30

+ 90 543 872 60 74

info@swissmeddental.com

Küçükbakkalköy Mahallesi, Fırın Cd. No:29, 34750

Ataşehir/İstanbul

Pazartesi- Cuma 09:00 - 18:00

Cumartesi 09:00 - 16:30

Zirkonyum ve Veneer Porselen

Zirkonyum ve Veneer Porselen

Kusursuz ve beyaz dişler bir çok insanın isteğidir. Bu isteğiniz Zirkonyum veya Veneer sayesinde gerçekleştiriliyor. *Hafif çapraşık dişlerde *Rengi sararmış veya çok koyu dişlerde *Beyazlatma ile renginin açılması mümkün olmayan dişlerde *Dişler arasında boşluklar varsa Zirkonyum ve Veneer uygulanması çok iyi sonuçlar verir…

Zirkonyum
Zirkon dişler, diş hekimliğinin temel gereksinimleri olan estetik, sağlamlık, doku uyumu ve doğallık konularında bugüne kadar ulaşılan en yüksek kaliteye sahip bir üründür. Estetik diş hekimliğinde her geçen gün metal alt yapılı porselenlerden uzaklaşılıyor. Biyolojik uyum, doğal görüntü, estetik ve mekanik direnç gibi istediğimiz tüm özelliklere sahip olan bu sistemde alt yapı olarak metal yerine beyaz bir alaşım olan zirkonyum kullanılır. Zirkonyum alt yapılı porselenleri hem ön dişlerde kullanabilecek kadar estetik olmaları, hem de arka dişlerde kullanılabilecek sağlam olmaları sebebiyle güvenle tercih etmekteyiz. Bu sistemler kişilerin yaşam kalitesini arttırmaktadır.

Avantajları
*Dişeti seviyesinde gri renkleşme oluşturmaz ve doğal diş gibi gözükür. *Alerjik rekasiyonlara neden olmaz. *Tam seramik kaplamalara ve lamine kaplamalara oranla çok daha sağlam, metal altyapıya yakın sağlamlık düzeyindedir. *Zirkon ısı iletkenliği diğer kaplamalara göre daha azdır.

Veneer
Dişlerin sadece ön yüzeylerinden bir yaprak kalınlığı kadar inceltilerek yine yaprak kalınlığında uygulanan estetik Veneer porselenlerin, ışık geçirgenliği %80 olup size ve karşı tarafa doğal gülümeseme katar ve gerçek dişten ayırt edilemez. Laminelerin rengi ise, sizin teninize ve yüz renginize en yakışacak tonlar arasından doktorunuzun yardımıyla sizin onayınız da alınarak seçilir ve size yakışacak en uygun estetik laminalar son derece titiz ve son teknolojiyle donatılmış laboratuvarımızda hazırlanı, zuman ve tecrübeleri diş hekimlerimiz tarafından sabit uygulanır.