Tedavi Danışmanlığı
16739
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16739,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Tedavi Danışmanlığı

Danışmanlık Hizmeti

Swissmed Dental Ağız ve Diş Sağlığı Avrupa’da en çok tavsiye edilen diş kliniğimizin sunduğu tüm imkanlar ile sizlere 7/24 özel bir deneyim sunar.

 

Başvuran hastalarımızdan öncelikle 3-4 adet fotoğraf veya bir panoramik röntgeninizi (OPG) istiyoruz. Eğer böyle bir panoramik röntgen elinizde bulunmuyorsa, bir röntgen merkezinde bu röntgeni çektirebilir yada size röntgen merkezi bulmamız için bizi arayabilirsiniz, size hemen bir röntgen merkezi bulur randevu alırız.

 

Bize gönderdiğiniz fotoğraf veya panaromik röntgen (OPG)’yi alınca uzmanlar sizin Diş Tedavi Planınızı hazırlayacak ve tedavinizi size telefonda aktararak sorularınızı yanıtlayacak.

 

Onayınız ile birlikte varsa ihtiyacınız olabilecek otel ve uçak bileti gibi konularda yardımcı olacak ve randevunuzu ayarlayarak İstanbul’da bulunan her iki havalimanından da sizleri VIP araçlar ile özel karşılayacağız.

 

Bize +90 537 837 39 39 Call Center telefon numarasından veya info@swissmeddental.com e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

danismanlij
Bize Ulaşın
a

Doktorunuza Sorun

Bize diş röntgeni veya fotoğraf gönderebilirsiniz.
Bize gönderdiğiniz röntgen ve fotoğraflarınız ile size ön tedavi ve maliyet planı çıkarıp 24 saat içinde gönderiyoruz.
Sonrasında çağrı merkezimiz size yardımcı olacak.

a

WhatsApp Hattı

Çağrı Merkezindeki İletişim Temsilcilerimize WhatsApp ile Ulaşabilirsiniz…

T: +90 543 872 60 74

a

Ücret Bilgisi Öğren

Ödeme şekilleriyle ilgili tüm sorularınız için Çağrı Merkezimizden bilgi alabilirsiniz.