Sağlık Turizmi
16735
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16735,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Sağlık Turizmi

İstanbul’da Sağlık Turizmi ile Yenilenin!

Türkiye; sağlık alanında son on yılda reform niteliğinde gerçekleştirdiği iyileştirme ve düzenlemeler sayesinde dünya sağlık turizmi pazarından hak ettiği payı almaya hazırdır. Coğrafi konumu itibarı ile Ortadoğu, Avrupa, Balkanlar ve Afrika’nın ortasında bulunan Türkiye, sahip olduğu iyi yetişmiş hekim ve sağlık çalışanı, ulaşım kolaylığı, 62 ülke ile vizesiz seyahat imkânı ve yüksek sağlık teknolojisi sayesinde sağlık turizminde öncü ülke olabilecek konumdadır. Özellikle tarihi ve kültürel bağlara sahip olduğumuz ülkeler açısından çok daha büyük avantajlara sahip konumdayız.

 

Swissmed Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak Avrupa’da en çok tercih edilen diş kliniğinde tedavi almanızı sağlamak için size yüksek kalitede tedavi organizasyonları sunar.

 

Swissmed Dental, dünyanın dört bir yanından gelen hastalara İstanbul’da diş tedavileri için ayrıca yardımcı olmaktadır. Bu tedavileri özel diş kliniğimizin yüksek standartlarında ve uygun fiyatlara almanızı sağlar. İstanbul’daki kliniğimizde tecrubeli ve uzman diş hekimlerimizden alacağınız diş tedavileri Türkiye dışındaki tüm diş hekimlerinden beklenen tedavi kalitesinden daha üstün kalitede sunulabilmektedir.

 

Tıklayın ve yorumları okuyun;

http://www.die-endverbraucher.com

saglik_tursim
Bize Ulaşın
a

Doktorunuza Sorun

Bize diş röntgeni veya fotoğraf gönderebilirsiniz.
Bize gönderdiğiniz röntgen ve fotoğraflarınız ile size ön tedavi ve maliyet planı çıkarıp 24 saat içinde gönderiyoruz.
Sonrasında çağrı merkezimiz size yardımcı olacak.

a

WhatsApp Hattı

Çağrı Merkezindeki İletişim Temsilcilerimize WhatsApp ile Ulaşabilirsiniz…

T: +90 543 872 60 74

a

Ücret Bilgisi Öğren

Ödeme şekilleriyle ilgili tüm sorularınız için Çağrı Merkezimizden bilgi alabilirsiniz.