Hekimlerimiz
16710
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16710,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Hekimlerimiz

Uzman Diş Hekimi Ekibimiz

Diş Polikliniğindeki tüm hekimler, konularında uzman ve gerekli donanıma sahiptirler. Kullandıkları cihazlar ve teknoloji yapılan tedavinin en iyi şekilde sonuçlanmasını sağlamaktadır.

 

İstanbul’daki bir üniversitede doçentlik görevini yürüten implant konusunda uzman çene cerrahı diş polikliniğimizimizde 10.000’den fazla hastanın implant tedavilerini başarıyla yapmıştır. Ekibimiz deki diğer uzman diş hekimlerimiz de son derece başarılı tedaviler gerçekleştirmektedirler.

 

Tüm doktor ekibi kongreler, seminerler ve kurslarla bilgilerini sürekli yenilemektedirler.

swissmed_logo_2020
pertev kokdemir_2020_

Dt.Pertev Kökdemir

Uzman

2000 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Deontoloji ve Tıp Tarihi Anabilim dalında masterını “Diş Hekimliğinde Estetik Amaçlı Girişimler ve Etik” konulu tezini tamamlayarak bitirmiştir. Bu alanda ulusal ve uluslararası yayınları bulunmaktadır.

 

2004 yılında Caddebostan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurarak hastalarına hizmet vermeye başlamıştır. 2007 yılında Hamburg Almanya’da sağlık turizmi acentesini açarak yurt dışı ekibiyle birlikte sağlık turizmi kapsamında, yurt dışında yaşayan hastalara da İstanbul’da diş tedavisi alanında hizmet sağlamıştır.

 

2012-2015 yılları arasında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerinin Deontoloji derslerini vermiştir.

 

2018 yılında İngiltere Parlamentosunda “Sağlık Turizminde Türkiye” konulu konuşmayı gerçekleştirmiştir. Bunların dışında birçok seminer ve fuara konuşmacı olarak katılmış, sağlık turizmi hizmetinin kaliteli ve yüksek standartlara ulaşması için çalışmalar yapmıştır.

 

2018 yılından itibaren Swissmed Ağız ve Diş Polikliniğini kurarak hastalarına İstanbul Ataşehir’de hizmet vermeye devam etmektedir.

nuri gökdemir

Dt.Nuri Gökdemir

Uzman

2016 yılında Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 3M ön bölge kompozit ve porselen estetik tedaviler seminerlerine katılmış olup yeni nesil restoratif ve endodontik tedaviler ile ilgili güncel eğitimler almıştır.  2017 yılında estetik vaka sunumuyla bir de ödülü bulunmaktadır.

yunus emre yavuz

Dt.Yunus Emre Yavuz

Uzman

2014 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim dalı mezunudur.

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 6. Uluslararası Bilimsel Kongresi, TAOMS’ (Turkish Oral and Maksillofacial Surgery ) Derneği Kongresi, AÇBİD (Ağız Çene Yüz Cerrahisi Birliği Derneği) Kongresi gibi sayılı bir çok kongre ve seminere katılan Yavuz, Çene Kırıklarında Rekonstriksiyon Plak Uygulamalı Cerrahi kursu Mart 2017 (Avusturya) ve İmplant Yüzey Özellikleri Çalışması Dirk Duddeck Dental Clinic Mart 2017 (Almanya) eğitimlerini almıştır.

Çeşitli kurumlarda diş hekimi pozisyonlarında görev alan Yunus Emre Yavuz; Teknolojiyi, Doğal Yasamı, Sportif Aktiviteleri takip etmekte ve  iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Canel_Eligül

Dt.Canel Eligül

Uzman

1988 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bölümünden mezun olan Eligün, çeşitli sağlık kuruluşlarında Diş Hekimi ve Başhekim olarak yöneticilik görevlerinde bulunmuştur.

Çok sayıda bilimsel kongre ve sempozyum katılımları ile mesleki deneyimlerine kazanımlar yapan Eligün, iyi derecede ingilizce bilmektedir.

ersin_arican

Dr.Dt. Ersin Arıcan

Uzman

2016 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bölümünden mezun olmuştur. Birçok ulusal ve uluslararası seminer ve kongre katılımları sonrasında bir çok kurumda diş hekimliği pozisyonu görevlerinde bulunmuştur.

Çeşitli spor başarıları ile çeşitli sanatsal aktivitelerine katılımları vardır. İyi derecede ingilizce bilmektedir.

Bize Ulaşın
a

Doktorunuza Sorun

Bize diş röntgeni veya fotoğraf gönderebilirsiniz.
Bize gönderdiğiniz röntgen ve fotoğraflarınız ile size ön tedavi ve maliyet planı çıkarıp 24 saat içinde gönderiyoruz.
Sonrasında çağrı merkezimiz size yardımcı olacak.

a

WhatsApp Hattı

Çağrı Merkezindeki İletişim Temsilcilerimize WhatsApp ile Ulaşabilirsiniz…

T: +90 543 872 60 74

a

Ücret Bilgisi Öğren

Ödeme şekilleriyle ilgili tüm sorularınız için Çağrı Merkezimizden bilgi alabilirsiniz.