Write Us Now

We are ready with Swissmed Dental privileges.

Change language
+90 216 411 33 44

Dental Treatment in Istanbul

Swissmed Dental
It is a mouth and toothpick policlinic serving to those who want to perform dental treatments in Istanbul. All dental treatments have been established in order to guide you in the right way.

Misyonumuz; Dünya vatandaşlarına hizmeti benimsemiş, tecrübe ve profesyonel personel gelişimi ile iyi ve kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktır.

Vizyonumuz; “Swissmed Dental organizasyonu ile tedavi olmanın ayrıcalığı” gelecekte; sağlıklı ve estetik gülüşlerle iş ve özel yaşamınıza değer katmak.

  • Caddebostan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Diş Hekimi Pertev Kökdemir ve Swissmed Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bağlantı halindedir. Tedavi organizasyonunu ofislerimiz, irtibat görevlilerimiz aracılığı ile sağlamakta ve tedavi sonrasında yine size yardımcı olmak için hazır bulunmaktadır.
  • Yurt dışından bizleri ziyaret eden hastalarımın sigortaları için; Almanca olarak ÖN TEDAVİ (Kosten Voranschlag) ve TEDAVİ SONRASI (Heil- und Kostenplan) planları hazırlayabiliyoruz.
  • Diş kliniğimiz tedavi bitiminde; porselen tedavileri için 5 yıl, implant tedavileri için ömür boyu yazılı garanti belgesi vermektedir.
  • Tüm yurt içi ve yurt dışı hasatlarımız için implant tedavileri bitiminde; isteğe bağlı olarak kullanılan implantın, marka, model ve diğer önemli bilgileri için DİŞ KİMLİĞİ (Zahnpass) verilebiliyor. Böylelikle hastalarımız istedikleri zaman kendi yaşadıkları yerdeki hekimlerden de tedavi alırken doktora bu belgeleri sunabiliyorlar.
  • Kliniğimizde CE ve TSE belge standartları olan ürünler kullanılmaktadır. Ölçüm cihazlarından, laboratuvar içerisinde işlem gören diş kaplamalarının implant materyaline kadar en yüksek standartlı ürünler ile sağlığa uygun ve estetik bir tedavi, garanti edilmektedir.
  • Diş kliniğimiz, kişiye özel hizmet anlayışıyla kendinizi evinizin koltuğunda tedavi oluyor hissini yaşatmaya odaklanmış güleryüzlü bir ekip olarak hizmet vermektedir.
  • Diş kliniğimiz, aynı zamanda gerekli görüldüğünde SEDASYON (alacakaranlık uykusu) uygulaması ile diş hekimi fobisi olan, endişeli misafirimize tecrübeli uzman anestezi doktoru eşliğinde tedavi imkanı sunmaktadır.